FiberMASTER Multimode OTDR (850/1300)

Malé přenosné Multimode OTDR firmy Trend Networks slouží k měření na optických linkách k odhalení problémů. Přístroj R240-MIPV - FiberMASTER Multimode OTDR (850/1300) s SC konektorem, port pro inspekční mikroskop, měřič optického výkonu.

Porovnat

Dostupnost: Běhěm 2 až 4 týdnů
Cena bez DPH: 55 660 Kč
Cena s DPH: 67 349 Kč
Cena platí pouze při objednání přes e-shop

Ks

FiberMASTER Multimode OTDR (850/1300)

Jedná se o "mini" OTDR o velmi malých rozměrěch, které slouží pro odhalování problémů na optických linkách. Výrobcem je firma z USA, která má více jak 30 let zkušeností v oblasti vývoje a výroby OTDR a optických testovacích přístrojů.

Instruktážní video o přístroji zde: FiberMaster OTDR přehled

Vlastnosti R240-MIPV:

  • vlnové délky 850/1300 nm
  • dynamický rozsah 29/30 MM [dB]
  • mrtvá zóna 1m událost, 5m útlum
  • rozlišení 6 cm - 16m
  • nejistota při měření vzdálenosti ±(0.75m + 0.005% x vzdálenost + vzorkovací rozlišení) - verifikováno GHMT® laboratoří
  • počet vzorků až 128 000
  • pamět až pro 40 000 výsledků
  • vytváření reportů v CertSoft PC reporting software - možnost vkládání obrázku z mikroskopu, grafů, naměřené hodnoty z měříče výkonu a další
  • konektor SC součástí, FC nebo ST volitelné
  • rozměry 170 x 108 x 51 mm (V x Š x H)
  • váha 730g

 

Lze dokoupit 150m předřadná vlákna pro MM, inspekční mikroskop s celou řadou různých konektorů a prodloužit záruku na 24 měsíců. Vše se zborazí po vložení přístroje do "Košíku".

Také lze zakoupit Sapphire Care Plan (1-3 roky), kde jsou předplacené každoroční kalibrace, předplacená doprava, záruka, možnost si každoročné zvolit "dárek" z 2x předřadných vláken nebo 2x čistící pera. V případě zájmu nás kontaktujte.

 

Obsah balení:

  • FiberMASTER Multimode OTDR s SC konektory
  • Napájecí adaptér
  • USB kabel
  • Stylus 2x
  • Přenosný kufr
  • Popruh na zavěšení
  • Čistící pera 1,25mm a 2,5mm
  • MM 2m kabel LC-SC
  • MM 2m kabel SC-SC
  • Konektory pro měřič opt. výkonu (LC, SC, FC, ST, 1,25mm UNIV, 2,5mm UNIV
  • Uživatelská příručka

 

Záruka 12 měsíců.

 

 

 

Třídící parametry FiberMASTER Multimode OTDR (850/1300)

Název parametrů Hodnoty parametrů
Typ přístroje: OTDR
Typ optického vlákna: Multimode

Související fotografie

Připojené soubory

Uživatelská sekce

| SK eshop

Košík

Váš košík je prázdný